Učestvuj u VIP praksi

Energija, posvećenost, entuzijazam, želja za učenjem i veliki potencijal za profesionalni razvoj su osnovne karakteristike svakog Vipovca. Vip tim čini preko 800 zaposlenih različitih obrazovnih profila. Okruženje u Vip-u  promoviše individualno izražavanje, inovacije i postignuća. U ovakvoj atmosferi, zaposleni aktivno upravljaju svojim idejama, učestvuju u projektima punim izazova, svakim danom postaju sve bolji i prave značajne korake u svojoj karijeri.

Iskoristi priliku i priključi se Vip timu u okviru prolećne prakse! Pošalji nam svoju prijavu za učešće u studentskoj praksi do 09. aprila popunjavanjem ovog obrasca. Listu izabranih studenata ćemo objaviti na Vip oglasnoj tabli do 30. aprila.

Prijavu pošalji putem mail-a na Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli !

Prijava za praksu