Radionica “Safer Roads by Design” u organizaciji IRF-a, IRSC-a i Saobraćajnog fakulteta

Obaveštavamo Vas da će u sklopu Drugog Srpskog kongresa o putevima, a zvanično dan pre kongresa, 8.juna u prostorijama Saobraćajnog fakulteta biće održana radionica pod nazivom “Safer Roads by Design” u organizaciji IRF (International Road Federation – Međunarodne federacije za puteve) i partnerima IRSC (International Road Safety Center – Međunarodnog centra za bezbednost saobraćaja) i Saobraćajnog fakulteta. Radionica ima za cilj da učesnicima obezbedi praktične informacije koje mogu biti neposredno iskorišćene, kao i praktična iskustva u pogledu primene kost/efektivnih mera za unapređenje bezbednosti drumskog saobraćaja. Više informacija o ovome možete videti na sledećem linku.