Учествуј у VIP пракси!

Енергија, посвећеност, ентузијазам, жеља за учењем и велики потенцијал за професионални развој су основне карактеристике сваког Vipовца. Vip тим чини преко 800 запослених различитих образовних профила. Окружење у Vip-у  промовише индивидуално изражавање, иновације и постигнућа. У оваквој атмосфери, запослени активно управљају својим идејама, учествују у пројектима пуним изазова, сваким даном постају све бољи и праве значајне кораке у својој каријери.

Искористи прилику и прикључи се Vip тиму у оквиру пролећне праксе! Пошаљи нам своју пријаву за учешће у студентској пракси до 09. априла попуњавањем овог обрасца. Листу изабраних студената ћемо објавити на Vip огласној табли до 30. априла.

Пријаву пошаљи путем mail-а на Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели !

Пријава за праксу