JAVNI POZIV

Na osnovu člana 41. tačka 55. Statuta Univerziteta u Beogradu ("Glasnik Univerziteta u Beogradu", broj: 131/06 i 140/08), člana 8. Pravilnika o radu Računarskog centra Univerziteta u Beogradu ("Glasnik Univerziteta u Beogradu", broj 117/03 i 136/06), Senat Univerziteta, na sednici održanoj 14.07.2010. godine upućuje

JAVNI POZIV
za imenovanje direktora Računarskog centra Univerziteta u Beogradu

Pozivamo sve zainteresovane da se mogu prijaviti za imenovanje direktora Računarskog centra Univerziteta u Beogradu, na period od tri godine.
Uslovi za obavljanje funkcije direktora Računarskog centra su: nastavnik Univerziteta koji je u radnom odnosu na jednom od fakulteta Univerziteta u Beogradu i bavi se naučnim radom u oblasti računarske tehnike ili informatike.
Rok za prijavu kandidata je 31. juli 2010. godine.
Prijave kandidata sa biografijom i potrebnom dokumentacijom dostaviti na adresu: Univerzitet u Beogradu, Studentski trg 1, Beograd. Javni poziv će biti objavljen na oglasnim tablama fakulteta i na sajtu Univerziteta.
Odluku o imenovanju direktora Centra  doneće Senat Univerziteta do početka nove školske godine.
PREDSEDNIK SENATA
prof. dr. Branko Kovačević