Јавни позив

На основу члана 41. тачка 55. Статута Универзитета у Београду ("Гласник Универзитета у Београду", број: 131/06 и 140/08), члана 8. Правилника о раду Рачунарског центра Универзитета у Београду ("Гласник Универзитета у Београду", број 117/03 и 136/06), Сенат Универзитета, на седници одржаној 14.07.2010. године упућује

ЈАВНИ ПОЗИВ
за именовање директора Рачунарског центра Универзитета у Београду

Позивамо све заинтересоване да се могу пријавити за именовање директора Рачунарског центра Универзитета у Београду, на период од три године.
Услови за обављање функције директора Рачунарског центра су: наставник Универзитета који је у радном односу на једном од факултета Универзитета у Београду и бави се научним радом у области рачунарске технике или информатике.
Рок за пријаву кандидата је 31. јули 2010. године.
Пријаве кандидата са биографијом и потребном документацијом доставити на адресу: Универзитет у Београду, Студентски трг 1, Београд. Јавни позив ће бити објављен на огласним таблама факултета и на сајту Универзитета.
Одлуку о именовању директора Центра  донеће Сенат Универзитета до почетка нове школске године.
ПРЕДСЕДНИК СЕНАТА
проф. др. Бранко Ковачевић