Telekom Srbija otvara vrata za 40 novih inženjera

Telekom Srbija otvara vrata za 40 novih inženjera.

Kompanija Telekom Srbija u saradnji sa Centrom za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu poziva mlade sa stečenom diplomom osnovnih akademskih studija u oblasti informacionih tehnologija (na Elektrotehničkom fakultetu, Fakultetu organizacionih nauka, Matematičkom, Saobraćajnom i srodnim fakultetima (240 ESPB)) da se prijave za otvoren konkurs za prijem novih inženjera za realizaciju razvoja, implementaciju i održavanje softverskih i sistemskih rešenja i IT servisa u ovoj kompaniji.

Traže se mladi ljudi sa visokim obrazovanjem stečenim u oblasti informacionih sistema i tehnologija koji su spremni za rad u dinamičnom okruženju, otvoreni za nova iskustva, za kontinuirano učenje i usavršavanje svojih znanja i veština.

Konkurs je otvoren do 13.maja 2016. godine.

Poslodavac/organizacija: Telekom Srbija a.d.
Pozicija: Softver inženjer, Sistem inženjer
Broj mesta: 40
Lokacija: Beograd
Opis: Realizacija razvoja, implementacije i održavanja sofverskih i sistemskih rešenja i IT servisa. Traže se mladi ljudi sa visokim obrazovanjem stečenim  u oblasti informacionih sistema i tehnologija koji su spremni za rad u dinamičnom okruženju, otvoreni za nova iskustva, za kontinuirano učenje i usavršavanje svojih znanja i veština.
Uslovi: Diploma osnovnih akademskih studija 240 ESPB / na Elektrotehničkom fakultetu, Fakultetu organizacionih nauka, Matematičkom, Saobraćajnom i srodnim fakultetima

·         Dobro poznavanje engleskog jezika

·         Komunikativnost

·         Otvorenost

·         Proaktivnost

·         Poznavanje novih tehnologija i servisa

·         Želja za učenjem i usavršavanje

Način prijave: CV poslati na Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli sa naznakom: Softver ili Sistem inženjeri i popuniti PRIJAVNI FORMULAR ovde. Samo kandidati koji budu uključeni u proces selekcije dobiće sve detaljne informacije telefonskim putem ili putem e-maila.
Rok za prijavu: 13/05/2016