Saradnja Direktorata i Saobraćajnog fakulteta

Direktorka Direktorata civilnog vazduhoplovstva Republike Srbije Mirjana Čizmarov i dekan Saobraćajnog fakulteta Univerziteta u Beogradu, Nebojša Bojović potpisali su u petak, 5. februara, Memorandum o saradnji između dve institucije.

Potpisivanjem Memoranduma stiču se uslovi za realizaciju dugogodišnje ideje Direktorata koja za cilj ima edukaciju, kroz praksu novih kadrova u civilnom vazduhoplovstvu, kao i podsticanje edukativne, praktične i razvojne dimenzije kod talentovanih i uspešnih studenata.

Saradnja Direktorata i Saobraćajnog fakulteta će se ogledati kroz sledeće aktivnosti: studentsku praksu, gostujuća predavanja zaposlenih iz Direktorata, trening programe, posete studenata Direktoratu, rad na projektima, rad na istraživačkim i diplomskim radovima i odnose sa javnošću.

Direktorat civilnog vazduhoplovstva je uveren da će započeta saradnja u budućnosti doneti kvalitet i kvantitet civilnom vazduhoplovstvu Republike Srbije.