Сарадња Директората и Саобраћајног факултета

Директорка Директората цивилног ваздухопловства Републике Србије Мирјана Чизмаров и декан Саобраћајног факултета Универзитета у Београду, Небојша Бојовић потписали су у петак, 5. фебруара, Меморандум о сарадњи између две институције.

Потписивањем Меморандума стичу се услови за реализацију дугогодишње идеје Директората која за циљ има едукацију, кроз праксу нових кадрова у цивилном ваздухопловству, као и подстицање едукативне, практичне и развојне димензије код талентованих и успешних студената.

Сарадња Директората и Саобраћајног факултета ће се огледати кроз следеће активности: студентску праксу, гостујућа предавања запослених из Директората, тренинг програме, посете студената Директорату, рад на пројектима, рад на истраживачким и дипломским радовима и односе са јавношћу.

Директорат цивилног ваздухопловства је уверен да ће започета сарадња у будућности донети квалитет и квантитет цивилном ваздухопловству Републике Србије.