Project Management Championship 2016

Poštovani,

Zadovoljstvo mi je da Vam predstavim projekat Svetske organizacije za upravljanje projektima - IPMA pod nazivom “Project Management Championship“, koji će se u Srbiji realizovati drugi put u februaru, 2016. godine na Fakultetu organizacionih nauka.

Cilj samog projekta jeste okupljanje i povezivanje studenata različitih fakulteta koji će na jedan kreativan i svetski standardizovan način unaprediti svoje znanje i kompetencije. S druge strane, osnovnu ideju projekta čini povezivanje uspešnih kompanija u Srbiji i talentovanih studenata, gde kompanije kroz aktivnosti društvene odgovornosti podržavaju razvoj budućih mladih stručnjaka.

Nakon održavanja takmičenja na nacionalnom nivou, pobednički tim će uz podršku kompanija i mentora predstavljati Srbiju na svetskom takmičenju u upravljanju projektima u Letoniji, gde će se takmičiti najbolji timovi zemalja Evrope,  17. I 18. marta 2016.

PMC
 Zbog svega ovoga, zadovoljstvo mi je da pozovem studente Saobraćajnog fakulteta da uzmu učešće na ovom takmičenju.

Prijavljivanje timova traje od 15. decembra do 25. januara 2016.

Detaljnije informacije o projektu nalate se u prilogu a celu prezentaciju projekta možete preuzeti na sledećem linku:

Project Management Championship