Project Management Championship 2016

Поштовани,

Задовољство ми је да Вам представим пројекат Светске организације за управљање пројектима - IPMA под називом “Project Management Championship“, који ће се у Србији реализовати други пут у фебруару, 2016. године на Факултету организационих наука.

Циљ самог пројекта јесте окупљање и повезивање студената различитих факултета који ће на један креативан и светски стандардизован начин унапредити своје знање и компетенције. С друге стране, основну идеју пројекта чини повезивање успешних компанија у Србији и талентованих студената, где компаније кроз активности друштвене одговорности подржавају развој будућих младих стручњака.

Након одржавања такмичења на националном нивоу, победнички тим ће уз подршку компанија и ментора представљати Србију на светском такмичењу у управљању пројектима у Летонији, где ће се такмичити најбољи тимови земаља Европе,  17. И 18. марта 2016.

PMC

Због свега овога, задовољство ми је да позовем студенте Саобраћајног факултета да узму учешће на овом такмичењу.

Пријављивање тимова траје од 15. децембра до 25. јануара 2016.

Детаљније информације о пројекту налате се у прилогу a целу презентацију пројекта можете преузети на следећем линку:

Project Management Championship