Odluka za master studente

UNIVERZITET U BEOGRADU

SAOBRAĆAJNI FAKULTET

Na osnovu člana 32. Statuta Saobraćajnog fakulteta, a na predlog dekanskog kolegijuma, dekan Fakulteta doneo je sledeću

O D L U K U

Studenti master akademskih studija koji su izgubili status studenta zbog neblagovremenog završetka studija imaju pravo da se ponovo upišu na ove studije u statusu samofinansirajućeg studenta na osnovu konkursa za upis u školsku 2015/16 godinu.

Visina školarine za studente iz stava 1. ove odluke utvrdiće se prema broju nepoloženih ispita, odnosno broju neostavrenih ESPB, tako što se svaki neostvaren ESPB množi sa 1.660,00 dinara ne računajući stručnu praksu.

Studenti koji u toku studiranja nisu izmirili svoje finansijske obaveze dužni su da pre prijave na konkurs dostave dokaz o izmirenim obavezama.

DEKAN

Prof. dr Nebojša Bojović