Одлука за мастер студенте

УНИВЕРЗИТЕТ У БЕОГРАДУ

САОБРАЋАЈНИ ФАКУЛТЕТ

На основу члана 32. Статута Саобраћајног факултета, а на предлог деканског колегијума, декан Факултета донео је следећу

О Д Л У К У

Студенти мастер академских студија који су изгубили статус студента због неблаговременог завршетка студија имају право да се поново упишу на ове студије у статусу самофинансирајућег студента на основу конкурса за упис у школску 2015/16 годину.

Висина школарине за студенте из става 1. ове одлуке утврдиће се према броју неположених испита, односно броју неоставрених ЕСПБ, тако што се сваки неостварен ЕСПБ множи са 1.660,00 динара не рачунајући стручну праксу.

Студенти који у току студирања нису измирили своје финансијске обавезе дужни су да пре пријаве на конкурс доставе доказ о измиреним обавезама.

ДЕКАН

Проф. др Небојша Бојовић