Prijava za brojanje saobraćaja na teritoriji grada Beograda

U drugoj polovini meseca aprila biće sprovedena saobraćajna istraživanja u okviru projekta "Ažuriranje transportnog modela Beograda sa saobraćajnim istraživanjima karakteristika kretanja".

Na teritoriji užeg i šireg gradskog područja biće realizovano brojanje saobraćaja na raskrsnicama. Brojanje će se obavljati tokom pet radnih dana. Okvirno, u pitanju su sledeći datumi: utorak (21.04.2015), sreda (22.04.2015), četvrtak (23.04.2015), utorak (28.04.2015) i sreda (29.04.2015). Brojanje će se vršiti tokom celog radnog dana po smenama.

Za potrebe istraživanja biće angažovani studenti treće i četvrte godine osnovnih i master studija. Zbog poznavanja metodologije rada prednost pri angažovanju imaće studenti treće i četvrte godine osnovnih i master studija Saobraćajnog fakulteta sa modula Drumski i gradski saobraćaj i transport - saobraćaj, transport, bezbednost.

Ukoliko ste zainteresovani za angažovanje, molimo Vas popunite obrazac koji se nalazi na sledećem linku:

Prijava za učešće u saobraćajnim istraživanjima