Пријава за бројање саобраћаја на територији града Београда

У другој половини месеца априла биће спроведена саобраћајна истраживања у оквиру пројекта "Ажурирање транспортног модела Београда са саобраћајним истраживањима карактеристика кретања".

На територији ужег и ширег градског подручја биће реализовано бројање саобраћаја на раскрсницама. Бројање ће се обављати током пет радних дана. Оквирно, у питању су следећи датуми: уторак (21.04.2015), среда (22.04.2015), четвртак (23.04.2015), уторак (28.04.2015) и среда (29.04.2015). Бројање ће се вршити током целог радног дана по сменама.

За потребе истраживања биће ангажовани студенти треће и четврте године основних и мастер студија. Због познавања методологије рада предност при ангажовању имаће студенти треће и четврте године основних и мастер студија Саобраћајног факултета са модула Друмски и градски саобраћај и транспорт - саобраћај, транспорт, безбедност.

Уколико сте заинтересовани за ангажовање, молимо Вас попуните образац који се налази на следећем линку:

Пријава за учешће у саобраћајним истраживањима