Poziv za podnošenje ponuda za zakup poslovnog prostora, osnovnih sredstava i opreme za pružanje ugostiteljskih usluga

UNIVERZITET U BEOGRADU - SAOBRAĆAJNI FAKULTET

Ul. Vojvode Stepe 305.

Na osnovu odluke Saveta Saobraćajnog fakulteta

O G L A Š A V A

POZIV

za sve zainteresovane ponuđače da podnesu svoje ponude za zakup poslovnog prostora, osnovnih sredstava i opreme za pružanje ugostiteljskih usluga (delatnost restorana i pokretnih ugostiteljskih objekata, šifra 5610) na Fakultetu

Poslovni prostor koji se izdaje u zakup je Studentski klub Saobraćajnog fakulteta ukupne površine 315,6 m2, a prema karakteristikama datim u konkursnoj dokumentaciji.

Ugovor se zaključuje na određeno vreme na 4 godine po dobijanju saglasnosti Direkcije za imovinu Republike Srbije, s tim da se isti može produžiti ukoliko obe strane budu zainteresovane.

Početna cena zakupnine je 684,0 dinara po m2.

Pravo učešća na oglasu imaju svi privredni subjekti (pravna lica i preduzetnici) koji su registrovani za navedenu vrstu delatnosti, što dokazuju overenom kopijom izvoda iz odgovarajućeg registra.

Fakultet je pripremio konkursnu dokumentaciju na osnovu koje ponuđači mogu da  dostave ispravnu ponudu.

Svaka priložena ponuda treba da sadrži:

1) Podatke o podnosiocu ponude
  • -  dokaz o upisu u odgovarajući registar privrednih subjekata (izvod ili rešenje iz APR-a),
  • -  dokaz o bavljenju ugostiteljstvom od najmanje 5 godina (izvod ili rešenje iz APR-a),
  • -  dokaz da poseduje bar jedan ugostiteljski objekat koji je aktivan (izvod ili rešenje iz APR-a),
  • -  PIB, matični broj, tekući račun,
  • -  potpis lica ovlašćenog za zastupanje (OP obrazac),
  • -  izjavu o prihvatanju uslova iz oglasa,
  • -  dokaz o uplati sredstava na ime troškova sprovođenja postupka,
  • -  izjavu da će ukoliko bude izabran kao najpovoljniji ponuđač, obezbediti, pre zaključenja ugovora, bankarsku garanciju za uredno plaćanje zakupnine i troškova u visini jednogodišnje zakupnine.
2) Visinu zakupnine po m2.
3) Ostale elemente prema priloženom Uputstvu ponuđačima.

Konkursna dokumentacija može se podići na Fakultetu uz prethodnu uplatu od 10.000,00 (deset hiljada) dinara na tekući račun broj 840-1443666-83 sa pozivom na broj 57-628.

Fakultet će izvršiti izbor najpovoljnijeg ponuđača na osnovu maksimalnog broja poena dobijenih kroz proces vrednovanja Ponude na osnovu kriterijuma i načina vrednovanja naznačenih u konkursnoj dokumentaciji.

Fakultet zadržava pravo da ne izabere ni jednog ponuđača.

Zatvorene ponude sa naznakom "Ponuda za zakup poslovnog prostora, osnovnih sredstava i opreme za pružanje ugostiteljskih usluga na Fakultetu – NE OTVARATI" dostaviti lično ili na adresu Fakulteta u roku od 15 (petnaest)  dana od dana objavljivanja oglasa.

Javno otvaranje prispelih ponuda biće obavljeno u ponedeljak, 29.12.2014. godine, u 12.00 časova u sali 128.

Neblagovremene i nepotpune ponude neće se uzimati u razmatranje.

Odluku o izboru najpovoljnijeg ponuđača doneće Savet Fakulteta u roku od 15 dana od otvaranja ponuda.

Za informacije i dogovor o razgledanju prostora koji se izdaje u zakup kontakt osobe su Stevan Dobrijević i Bojan Damjanović, telefon 3091-333.