Позив за подношење понуда за закуп пословног простора, основних средстава и опреме за пружање угоститељских услуга

УНИВЕРЗИТЕТ У БЕОГРАДУ - САОБРАЋАЈНИ ФАКУЛТЕТ

Ул. Војводе Степе 305.

На основу одлуке Савета Саобраћајног факултета

О Г Л А Ш А В А

ПОЗИВ

за све заинтересоване понуђаче да поднесу своје понуде за закуп пословног простора, основних средстава и опреме за пружање угоститељских услуга (делатност ресторана и покретних угоститељских објеката, шифра 5610) на Факултету

Пословни простор који се издаје у закуп је Студентски клуб Саобраћајног факултета укупне површине 315,6 m2, а према карактеристикама датим у конкурсној документацији.

Уговор се закључује на одређено време на 4 године по добијању сагласности Дирекције за имовину Републике Србије, с тим да се исти може продужити уколико обе стране буду заинтересоване.

Почетна цена закупнине је 684,0 динара по m2.

Право учешћа на огласу имају сви привредни субјекти (правна лица и предузетници) који су регистровани за наведену врсту делатности, што доказују овереном копијом извода из одговарајућег регистра.

Факултет је припремио конкурсну документацију на основу које понуђачи могу да  доставе исправну понуду.

Свака приложена понуда треба да садржи:

1) Податке о подносиоцу понуде
  • -  доказ о упису у одговарајући регистар привредних субјеката (извод или решење из АПР-а),
  • -  доказ о бављењу угоститељством од најмање 5 година (извод или решење из АПР-а),
  • -  доказ да поседује бар један угоститељски објекат који је активан (извод или решење из АПР-а),
  • -  ПИБ, матични број, текући рачун,
  • -  потпис лица овлашћеног за заступање (ОП образац),
  • -  изјаву о прихватању услова из огласа,
  • -  доказ о уплати средстава на име трошкова спровођења поступка,
  • -  изјаву да ће уколико буде изабран као најповољнији понуђач, обезбедити, пре закључења уговора, банкарску гаранцију за уредно плаћање закупнине и трошкова у висини једногодишње закупнине.
2) Висину закупнине по m2.
3) Остале елементе према приложеном Упутству понуђачима.

Конкурсна документација може се подићи на Факултету уз претходну уплату од 10.000,00 (десет хиљада) динара на текући рачун број 840-1443666-83 са позивом на број 57-628.

Факултет ће извршити избор најповољнијег понуђача на основу максималног броја поена добијених кроз процес вредновања Понуде на основу критеријума и начина вредновања назначених у конкурсној документацији.

Факултет задржава право да не изабере ни једног понуђача.

Затворене понуде са назнаком "Понуда за закуп пословног простора, основних средстава и опреме за пружање угоститељских услуга на Факултету – НЕ ОТВАРАТИ" доставити лично или на адресу Факултета у року од 15 (петнаест)  дана од дана објављивања огласа.

Јавно отварање приспелих понуда биће обављено у понедељак, 29.12.2014. године, у 12.00 часова у сали 128.

Неблаговремене и непотпуне понуде неће се узимати у разматрање.

Одлуку о избору најповољнијег понуђача донеће Савет Факултета у року од 15 дана од отварања понуда.

За информације и договор о разгледању простора који се издаје у закуп контакт особе су Стеван Добријевић и Бојан Дамјановић, телефон 3091-333.