Važno - Nekoliko obaveštenja za studente

O B A V E Š T E Nj E

(stipendija - krediti brošura)

Konkurs šk. 2014/15. godina

Budžetski studenti koji su upisali narednu godinu studija, a konkurišu prvi put za studentsku stipendiju ili kredit šk. 2014/15. god, treba da predaju sledeća dokumetna:

• Brošuru (komplet obrazaca - obrasci se kupuju u Prosvetnom pregledu, ul. Dečanska  br 6.  kod Muzičke škole Mokranjac)
  • Štampane podatke sa elektronske lične karte ili fotokopija stare važeće lične karte

Studenti dokumenta  predaju do  29. oktobra 2014. godine.

Beograd, 17. oktobar 2014. god.                                                   STUDENTSKA SLUŽBA

O B A V E Š T E Nj E

(stipendije- krediti- obrazac 1a – nastavak )

Konkurs šk. 2014/15. godina

Korisnici  studentske stipendije ili kredita koji su upisali narednu godinu studija na budžetu i konkurišu za šk. 2014/15. god., treba da predaju sledeća dokumetna:

• Obrazac 1a (Obrazac za nastavak kredita i stipendije se nalazi u studentskoj službi.)
  • Uverenje o materijalnom prihodu po članu domaćinstva za period od 1. januara do 30. juna  2014. godine  (uverenje se dobija u Opštini u mestu odakle je student, odnosi si se na studente koji konkurišu za kredit)

Dokumenta studenti predaju do 29. oktobra 2014. godine.

OBAVEŠTENJE

STUDENTI MOGU PODIĆI OBRAZAC 1A -   PRIJAVU ZA NASTAVAK KORIŠĆENJA STUDENTSKE STIPENDIJE I KREDITA  ZA ŠK. 2014/15.

PRIJAVA SE SE NALAZI U STUDENTSKOJ SLUŽBI

STUDENTSKA SLUŽBA

BEOGRAD, 17. OKTOBAR 2014. GOD.

MASTER STUDIJE

(stipendije - krediti)

Konkurs šk. 2014/15. godina

Budžetski studenti koji su upisali MASTER STUDIJE šk. 2014/15. god., a konkurišu za studentsku stipendiju i kredit  treba da predaju sledeća dokumetna:

• Brošuru (komplet obrazaca - obrasci se kupuju u Prosvetnom pregledu, ul. Dečanska br 6. kod Muzičke škole Mokranjac)
  • Uverenje o završenim osnovnim akademskim studijama (fotokopija uverenja)
  • Potvrda da se student ne nalazi u radnom odnosu, izvod iz evidencije nezaposlenih lica  Nacionalne službe za zapošljavanje ili potvrdu nadležnog organa  kojoj se potvrđuje da student nije u radnom odnosu

Studenti dokumenta  predaju do  05. novembra 2014. godine.

Beograd, 17. oktobar 2014. god.                                                      STUDENTSKA SLUŽBA