Важно - Неколико обавештења за студенте

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

(стипендија - кредити брошура)

Конкурс шк. 2014/15. година

Буџетски студенти који су уписали наредну годину студија, а конкуришу први пут за студентску стипендију или кредит шк. 2014/15. год, треба да предају следећа докуметна:

• Брошуру (комплет образаца - обрасци се купују у Просветном прегледу, ул. Дечанска  бр 6.  код Музичке школе Мокрањац)
  • Штампане податке са електронске личне карте или фотокопија старе важеће личне карте

Студенти документа  предају до  29. октобра 2014. године.

Београд, 17. октобар 2014. год.                                                   СТУДЕНТСКА СЛУЖБА

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

(стипендије- кредити- образац 1а – наставак )

Конкурс шк. 2014/15. година

Корисници  студентске стипендије или кредита који су уписали наредну годину студија на буџету и конкуришу за шк. 2014/15. год., треба да предају следећа докуметна:

• Образац 1а (Образац за наставак кредита и стипендије се налази у студентској служби.)
  • Уверење о материјалном приходу по члану домаћинства за период од 1. јануара до 30. јуна  2014. године  (уверење се добија у Општини у месту одакле је студент, односи си се на студенте који конкуришу за кредит)

Документа студенти предају до 29. октобра 2014. године.

ОБАВЕШТЕЊЕ

СТУДЕНТИ МОГУ ПОДИЋИ ОБРАЗАЦ 1а -   ПРИЈАВУ ЗА НАСТАВАК КОРИШЋЕЊА СТУДЕНТСКЕ СТИПЕНДИЈЕ И КРЕДИТА  ЗА ШК. 2014/15.

ПРИЈАВА СЕ СЕ НАЛАЗИ У СТУДЕНТСКОЈ СЛУЖБИ

Студентска служба

Београд, 17. октобар 2014. год.

МАСТЕР СТУДИЈЕ

(стипендије - кредити)

Конкурс шк. 2014/15. година

Буџетски студенти који су уписали МАСТЕР СТУДИЈЕ шк. 2014/15. год., а конкуришу за студентску стипендију и кредит  треба да предају следећа докуметна:

• Брошуру (комплет образаца - обрасци се купују у Просветном прегледу, ул. Дечанска бр 6. код Музичке школе Мокрањац)
  • Уверење о завршеним основним академским студијама (фотокопија уверења)
  • Потврда да се студент не налази у радном односу, извод из евиденције незапослених лица  Националне службе за запошљавање или потврду надлежног органа  којој се потврђује да студент није у радном односу

Студенти документа  предају до  05. новембра 2014. године.

Београд, 17. октобар 2014. год.                                                      СТУДЕНТСКА СЛУЖБА