Konkurs za upis na master akademske studije

OSNOVNE INFORMACIJE ZA UPIS NA MASTER AKADEMSKE STUDIJE U ŠKOLSKOJ 2012/2013 GODINI

Na osnovu objedinjenog Konkursa za upis studenata na master akademske studije na fakultetima Univerziteta u Beogradu u školskoj 2012/2013 godini
Prijavljivanje kandidata za upis na prvu godinu master akademskih studija će biti održano od 17. septembra do 15. oktobra 2012 godine.

Potrebna dokumenta za prijavu su:
  • - Originalna dokumenta na uvid i kopija diplome tj. uverenja o završenim osnovnim akademskim studijama i izvod iz matične knjige rođenih.
  • - Potvrda za one koje konkurišu za budžetska mesta, da nisu u radnom odnosu.
  • - Popunjen prijavni list (koji se dobija na fakultetu)
  • - Dokaz o uplati za prijavu od 7,000,00 dinara.

Komisija za master studije će obaviti preliminarno rangiranje kandidata 19.oktobra 2012 god.

Primedbe na preliminarnu rang listu studenti mogu dostaviti šefu studentske službe u periodu od 19 do 22 oktobra 2012 god. do 12:00č.

Konačna rang lista će se objaviti 22. oktobra u 13č.

Raspored kandidata po modulima će se obaviti putem javne prozivke 23. oktobra u 13č u prostorijama Saobraćajnog fakulteta, sala 128.

Upis primljenih kandidata je 24. oktobra od 09 č, sala 128.

Kandidati koji steknu pravo na upis podnose:
  • -dva obrasca ŠV -20
  • -indeks
  • -1300,00 din (SPIDS,osiguranje i ITC)
  • -dve fotografije formata 4,5x3,5 cm
  • -dokaz o uplati školarine (za samofinasirajuće studente)

Komisija za Master akademske studije određuje koje su osnovne akademske studije odgovarajuće za upis na Master akademske studije Saobraćajnog fakulteta i bliže uređuje način bodovanja i merila za utvrđivanje redosleda za upis kandidata, u okviru zajedničkog konkursa koji raspisuje Senat Univerziteta u Beogradu a koji možete pogledati ovde