Конкурс за упис на мастер академске студије

ОСНОВНЕ ИНФОРМАЦИЈЕ ЗА УПИС НА МАСТЕР АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ У ШКОЛСКОЈ 2012/2013 ГОДИНИ

На основу обједињеног Конкурса за упис студената на мастер академске студије на факултетима Универзитета у Београду у школској 2012/2013 години
Пријављивање кандидата за упис на прву годину мастер академских студија ће бити одржано од 17. септембра до 15. октобра 2012 године.

Потребна документа за пријаву су:
  • - Оригинална документа на увид и копија дипломе тј. уверења о завршеним основним академским студијама и извод из матичне књиге рођених.
  • - Потврда за оне које конкуришу за буџетска места, да нису у радном односу.
  • - Попуњен пријавни лист (који се добија на факултету)
  • - Доказ о уплати за пријаву од 7,000,00 динара.

Комисија за мастер студије ће обавити прелиминарно рангирање кандидата 19.октобра 2012 год.

Примедбе на прелиминарну ранг листу студенти могу доставити шефу студентске службе у периоду од 19 до 22 октобра 2012 год. до 12:00ч.

Коначна ранг листа ће се објавити 22. октобра у 13ч.

Распоред кандидата по модулима ће се обавити путем јавне прозивке 23. октобра у 13ч у просторијама Саобраћајног факултета, сала 128.

Упис примљених кандидата је 24. октобра од 09 ч, сала 128.

Кандидати који стекну право на упис подносе:
  • -два обрасца ШВ -20
  • -индекс
  • -1300,00 дин (СПИДС,осигурање и ИТЦ)
  • -две фотографије формата 4,5x3,5 цм
  • -доказ о уплати школарине (за самофинасирајуће студенте)

Комисија за Мастер академске студије одређује које су основне академске студије одговарајуће за упис на Мастер академске студије Саобраћајног факултета и ближе уређује начин бодовања и мерила за утврђивање редоследа за упис кандидата, у оквиру заједничког конкурса који расписује Сенат Универзитета у Београду а који можете погледати овде