Predavanje profesora dr Bopaya Bidande, dekana Fakulteta za industrijsko inženjerstvo (University of Pittsburgh, USA)

Poštovane koleginice i kolege,

Sa velikim zadovoljstvom vas obaveštavamo da nam u posetu dolazi profesor dr Bopaya Bidanda, dekan Fakulteta za industrijsko inženjerstvo (University of Pittsburgh, USA). Profesor Bidanda dolazi u posetu sa našom koleginicom, prof. dr Natašom Vidić, dipl. inž. saobraćaja, koja predaje na tom Fakultetu.

Pozivam vas da dodjete na predavanje sa temom: "Mogućnosti za saradnju i usavršavanje". Profesor Bidanda će pričati o organizaciji Fakulteta, naučnim oblastima istraživanja, postojećim projektima i mogućnostima saradnje, kao i mogućnostima za studiranje master i doktorskih studija.

Moćete da pogledate web prezentaciju fakulteta: http://www.engineering.pitt.edu/industrial/

Predavanje će se održati u PONEDELJAK 27.02.2012. U 13h U SALI 128 SAOBRAĆAJNOG FAKULTETA.

NADAMO SE DA ĆETE SVOJIM PRISUSTVOM UVAŽITI POZIV INOSTRANOG PROFESORA/KOLEGE ZA SARADNJU, UPRKOS ISPITNIM OBAVEZAMA.