Предавање професора др Бопаyа Биданде, декана Факултета за индустријско инжењерство (University of Pittsburgh, USA)

Поштоване колегинице и колеге,

Са великим задовољством вас обавештавамо да нам у посету долази професор др Бопаyа Биданда, декан Факултета за индустријско инжењерство (University of Pittsburgh, USA). Професор Биданда долази у посету са нашом колегиницом, проф. др Наташом Видић, дипл. инж. саобраћаја, која предаје на том Факултету.

Позивам вас да додјете на предавање са темом: "Могућности за сарадњу и усавршавање". Професор Биданда ће причати о организацији Факултета, научним областима истраживања, постојећим пројектима и могућностима сарадње, као и могућностима за студирање мастер и докторских студија.

Моћете да погледате wеб презентацију факултета: http://www.engineering.pitt.edu/industrial/

Предавање ће се одржати у ПОНЕДЕЉАК 27.02.2012. у 13h у Сали 128 Саобраћајног факултета.

Надамо се да ћете својим присуством уважити позив иностраног професора/колеге за сарадњу, упркос испитним обавезама.