Dodatno podešavanje webmail naloga

Kratko uputstvo za formiranje identiteta na novoj Webmail aplikaciji. Ukoliko ste, kao korisnik sistema elektronske pošte, uočili problem sa slanjem pošte na novoj webmail aplikaciji, zbog nepodešenog identiteta, na ovoj stranici možete priočitati kratko uputstvo kako da rešite navedeni problem.

Uputstvo se sastoji iz nekoliko jednostavnih koraka:

1. Ulogujte se u Vašu Webmail aplikaciju.
2. U meniju na levoj strani, u grupi opcija pod nazivom Options, odaberite opciju Global Options.

wm1

3. Na glavnom delu ekrana pojaviće se opciija Personal Information, koju treba odabrati.

wm2
4. Odabirom ove opcije pojaviće se polja u koje treba da popunite sa podacima o nazivu samog identiteta, Vašem imenu i prezimenu, kao i e-mail adresi.

wm3
5. Klikom na dugme Save Options privodite kraju proceduru podešavanja, nakon čega možete normalno koristiti sve opciije u novoj webamil aplikaciji.