Potpisan Sporazum o uspostavljanju poslovno-tehničke saradnje sa Institutom za puteve ad, Beograd

Dana 22. februara 2016. godine, na Saobraćajnom fakultetu Univerziteta u Beogradu, generalni direktor Instituta za puteve ad, Beograd mr Bratislav Milić i Dekan Saobraćajnog fakulteta Prof dr Nebojša Bojović potpisali su Sporazum o uspostavljanju poslovno-tehničke saradnje. U okviru Sporazuma definisana je saradnja kroz: razvoj i uspostavljanje vrhunske, naučno-stručne, intelektualne i poslovne saradnje u domenu razvoja saobraćaja, sprovođenje procesa inovacija znanja i drugih vidova edukacije kadrova, korišćenje postojećih poslovnih i intelektualnih potencijala, stvaranje osnovne baze za sopstveni razvoj i naučna-stručna istraživanja i druge oblike saradnje u okviru zajedničkih i opštih interesa.

DSCF6712 (2)