Potpisan Ugovor o naučno-istraživačkoj, stručnoj i poslovno-tehničkoj saradnji sa Građevinskim fakultetom

Dana 10. februara 2016. godine, na Građevinskom fakultetu Univerziteta u Beogradu, Dekan Građevinskog fakulteta Prof dr Branko Božić i Dekan Saobraćajnog fakulteta Prof dr Nebojša Bojović potpisali su Ugovor o naučno-istraživačkoj, stručnoj i poslovno-tehničkoj saradnji. U okviru ugovora definisana je saradnja kroz: naučnoistraživački i stručni rad u oblastima u kojima Građevinski i Saobraćajni fakultet mogu da ponude pomoć i saradnju, saradnja u izvođenju teorijske, praktične i terenske nastave, zajedničku nabavku ili korišćenje opreme, organizaciju i učešće na naučno-stručnim skupovima u zemlji i svetu i druge oblike saradnje u okviru zajedničkih i opštih interesa.

SFGF1

SFGF2