Poziv za prijavljivanje za dodelu stipendija za master i doktorske studije na Hokaido univerzitetu

Za ovu stipendiju mogu konkurisati studenti Univerziteta u Beogradu koji žele da master ili doktorske studije upišu na Hokaido univerzitetu. Stipendija se dodeljuje za sve vreme trajanja programa.

Detaljnije informacije o stipendiji, neophodnoj dokumentaciji i prijavni formular možete naći na strani Univerziteta http://www.bg.ac.rs/sr/saradnja/stipendije-konkursi.php, kao i u prilogu ovog obaveštenja.

Rok za podnošenje prijava je produžen do 14. januara 2016. godine, a s obzirom na atraktivnost ponude, nadamo se da će biti zainteresovanih kandidata.

Kandidati kompletnu dokumentaciju mogu predati Sektoru za međuuniverzitetsku i međunarodnu saradnju Univerziteta u Beogradu, Rektorat, Studentski trg 1, kancelarija 23 (prvi sprat).

Stojimo Vam na raspolaganju za sva dodatna pitanja.

Dokumenta:

Application Guidelines 2016