Informacija o radnim praksama za studente završnih godina i mlade nezeposlene

Program radnih praksi #Praksam sprovodi Beogradska otvorena škola uz podršku Privredne komore Srbije i Ministarstva omladine i sporta.
Cilj programa je da mladima obezbedi kvalitetnu četvoromesečnu stručnu praksu i mogućnost da steknu veštine i ostvare kontakte koji će im pomoći da dođu do svog prvog zaposlenja. U prethodnom periodu, u partnerstvu sa Privrednom komorom Srbije, odabrane su kredibilne kompanije koje su u mogućnosti da pruže kvalitetnu stručnu praksu. Odabranim praktikantima će biti dodeljeni mentori iz kompanije u kojoj budu obavljali praksu, kao i skromna novčana nadoknada u iznosu troškova toplog obroka i lokalnog prevoza.
Obajvljene su dve pozicije koje bi mogle da budu interesantne studentima Saobraćajnog fakulteta:

Rok za prijavu mladih na konkurs je otvoren do četvrtka, 17. septembra.

Više o konkursu i programu možete pogledati na našem portalu: prakse2015.bos.rs