Startup Weekend Beograd 9-11 maj. 2014

Nakon velikog prošlogodišnjeg uspeha, Startup Weeked će se ponovo održati u Beogradu od 9 do 11. maja 2014.godine.
Startup Weeked se, pored Srbije, održava u više od 100 zemalja širom sveta i do sada je okupio preko 60.000 preduzetnika. Uz podršku kompanija Microsoft i Google, izdvojio se kao vodeći globalni pokret za razvoj Startup biznisa.

Da bi naša ekonomija išla uzlaznim putem potrebno je više uspešnih preduzeća, ali i mnogo više uspešnih malih i srednjih preduzeća koja kreiraju nova radna mesta, zauzimaju tržišne niše i doprinose bruto domaćem proizvodu. Zbog toga je Fondacija Njegovog Kraljevskog Veličanstva Prestolonaslednika Aleksandra II Karađorđevića odlučila da se posveti unapređenju preduzetništva i kreiranju podsticajog okruženja za preduzetničku delatnost i poziva sve zainteresovane da učesvtvuju u ovom značajnom događaju.

Sve informacije možete videti na sajtu http://belgrade.startupweekend.org/