Centar za razvoj karijere - radionica

czkCentar za razvoj karijere, u okviru svoje kampanje „KARIJERA I JA”, 1. aprila 2014. godine od 10h do 12h na Saobraćajnom fakultetu u Sali 128, održaće radionicu na temu: „Kako se uspešno predstaviti i preporučiti na sajmu”.

Tom prilikom, predstavnici Centra ukazaće studentima na znanja i veštine koje su od značaja prilikom zapošljavanja, kao i na to kako da napišu kvalitetnu radnu biografiju i motivaciono pismo.

Iskoristite ovu jedinstvenu priliku da svojim učešćem na radionici, dođete do znanja koja će Vam biti od koristi prilikom razgovora sa potencijalnim poslodavcima na predstojećem skupu „Transport and Traffic Business Days 2014”, koji se održava od 7. do 8. aprila na Saobraćajnom fakultetu u Beogradu. Svoj CV koji će biti prosleđen kompanijama učesnicama Skupa možete ostaviti OVDE .

Nažalost, obaveštavamo Vas da je radionica kompanije “Vip mobile” odložena. O novom terminu radionice bićete blagovremeno obavešteni.

Broj mesta za učešće na radionici CZRK-a je ograničen, pa Vas molimo da Vašu prijavu izvršite na adresi:

ttbd.sf.bg.ac.rs/2014/radionice