Upis na master akademske studije u školskoj 2011/2012 godini

OSNOVNE INFORMACIJE ZA UPIS NA MASTER AKADEMSKE STUDIJE U ŠKOLSKOJ 2011/2012 GODINI
Na osnovu objedinjenog Konkursa za upis studenata na master akademske studije na fakultetima Univerziteta u Beogradu u školskoj 2011/2012 godini

*Prijavljivanje kandidata za upis na prvu godinu master akademskih studija će se obaviti od 15. do 30. septembra 2011 godine.

*Potrebna dokumenta za prijavu su:
- Originalna dokumenta na uvid i kopija diplome tj. uverenja o završenim osnovnim akademskim studijama i izvod iz matične knjige rođenih.
- Potvrda za one koje konkurišu za budžetska mesta, da nisu u radnom odnosu.
- Popunjen prijavni list (koji se dobija na fakultetu)
- Dokaz o uplati za prijavu od 7,000,00 dinara.

*Komisija za master studije će obaviti preliminarno rangiranje kandidata 07. oktobra 2011 god.
* Primedbe na preliminarnu rang listu studenti mogu dostaviti šefu studentske službe u periodu od 07. do 10.oktobra 2011 god.
* Konačna rang lista će se objaviti 10. oktobra u 12č.
*Raspored kandidata po modulima će se obaviti putem javne prozivke 10. oktobra u 13č u prostorijama Saobraćajnog fakulteta, sala 128.
*Upis primljenih kandidata je 11. oktobra od 10č na šalteru studentske službe.
*Nastava za master studente u školskoj 2011/2012 god.počinje 17. oktobra prema rsporedu koji će biti objavljen na sajtu fakulteta.

Kandidati koji steknu pravo na upis podnose:

-dva obrasca ŠV -20
-indeks
-1200,00 din (SPIDS,osiguranje i ITC)
-dve fotografije formata 4,5x3,5 cm
-dokaz o uplati školarine (za samofinasirajuće studente)

*Komisija za Master akademske studije određuje koje su osnovne akademske studije odgovarajuće za upis na Master akademske studije Saobraćajnog fakulteta i bliže uređuje način bodovanja i merila za utvrđivanje redosleda za upis kandidata, u okviru zajedničkog konkursa koji raspisuje Senat Univerziteta u Beogradu a koji možete pogledati na sajtu www.bg.ac.rs