Здружена катедра за брод. и брод. енерг. - вести

Посета студената Одсека за водни саобраћај и транспорт Сајму наутике, лова и риболова

Студенти Одсека за водни саобраћај и транспорт посетили су Сајам наутике, лова и риболова и присуствовали предавању “Пловидба Ђердапом пре изградње ХЕ “Ђердап И“ 2.4.2016. године.

Sajamnaut16

Sajamnaut16-1

ТАЛАС нових иницијатива за развој водног транспорта

Чланови Одсека за водни саобраћај и транспорт учествовали у организацији и раду Форума „ТАЛАС нових иницијатива за развој водног транспорта”

На иницијативу Саобраћајног факултета у Београду, Поморско речне агенције – Агент Плус и Министрства за инфраструктуру и енергетику, организован је Први Форум под називом „ТАЛАС нових иницијатива за развој водног транспорта”. Форум је одржан 29.03.2012. године у Београду, у Савском пристаништу на броду „КЕЈ 1“.

Опширније: ТАЛАС нових иницијатива за развој водног транспорта