Отворен је конкурс за мобилност студената и наставног особља ERASMUS +

Поштоване колеге,

Управо је отворен конкурс за мобилност студената основних, мастер и докторских студија Универзитета у Београду, као и мобилност намењена наставном особљу Универзитета у Београду.

Споразумом је договорена мобилност од 30 месеци за студенте, односно 5 радних дана за професоре. У договору са колегама из Италије, могућа је различита прерасподела – 6 студената по 5 месеци, или три студента по 10 месеци, итд. Такође, мобилност обухвата основне, мастер и докторске студије и није прецизирано са ког ниво ће бити колико кандидата.

Конкурс ће бити отворен до 10. априла (недеља), а од вас очекујемо номинацију до 13. априла (среда). Прелиминарна листа ће бити послата у Италију у петак 15. априла. Одлуку о коначној ранг листи доноси Сапиенца Универзитет из Рима.

Академски програм можете погледати на италијанском и енглеском језику.