Нови циклус Универзитетске радне праксе – БГ ПРАКСА 2016

Програм Универзитетска радна пракса – БГ ПРАКСА реализује Центар за развој каријере Универзитета  у Београду у сарадњи са Градском управом града Београда од 2010. године. Програм омогућава студентима да по јединственом моделу обављају стручну праксу у јавним и јавним комуналним предузећима, организационим јединицама Градске управе, установама културе и градским општинама и стекну практична знања, вештине и релевантно радно искуство током студија и на тај начин унапреде своје академско образовање. У протеклих шест година реализације преко 1300 студената са 24 факултета Универзитета у Београду стекло је прво радно искуство у институцијама чији је оснивач град.

У програму Универзитетске радне праксе ове године имаће прилике да учествује укупно 178 студената у 14 унутрашњих организационих јединица Градске управе, 10 градских предузећа, 10 установа културе и 4 градске општине града Београда.

Интегрални текст конкурса (са детаљима о локацијама и позицијама за праксу, описом посла и условима за сваку позицију, као и потребним документима) и Водич кроз конкурс доступни су на сајту Центра за развој каријере који ће, као и у ранијим циклусима праксе администрирати цео процес пријављивања и за организације – учеснице програма извршити предселекцију кандидата и обуку ментора.

Студентима, којима Центар за развој каријере током целе године помаже да остваре своја прва радна искуства, усаврше своје вештине и стекну потребна знања која ће им помоћи приликом будућег запошљавања, стоји на располагању за питања и потребну подршку приликом процеса пријаве за овај конкурс. (контактирајте нас на 011 3207 419 и Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели ).

Програм БГ ПРАКСА 2016 реализоваће се као четворомесечна пракса уз менторску подршку. Планирано је да се пракса реализује  у периоду од 1. јуна до 1.октобра.  Свим студентима – полазницима програма током трајања праксе биће обезбеђена накнада за топли оброк и превоз.

На конкурс се могу пријавити заинтересовани студенти завршних година електронским путем и неопходно је да приложе скенирану потврду о редовном студирању на сајту Центра за развој каријере Универзитета у Београду www.razvojkarijere.bg.ac.rs.

Рок за пријаву је  13.април 2016. године у поноћ.

Детаље о расположивим позицијама можете погледати овде.

logo Czrk

Универзитет у Београду

Центар за развој каријере и саветовање студената

Студентски трг 1,11000 Београд

Тел: 011 3207 468

centar@razvojkarijere.bg.ac.rs

www.razvojkarijere.bg.ac.rs

grb

178 места за праксу у овогодишњем програму БГПРАКСА

Београд, 23.март 2016. – Универзитет у Београду и Градска Управа града Београда са задовољством позивају студенте завршних година да се пријаве за учешће у програму Универзитетска радна пракса – БГ ПРАКСА 2016.

Студентима, којима Центар за развој каријере током целе године помаже да остваре своја прва радна искуства, усаврше своје вештине и стекну потребна знања која ће им помоћи приликом будућег запошљавања, стоји на располагању за питања и потребну подршку приликом процеса пријаве за овај конкурс. (контактирајте нас на 011 3207 419 и office@razvojkarijere.bg.ac.rs).

Рок за пријаву је  13.април 2016. године у поноћ.