Мобилност студената на Слободни универзитет у Амстердаму, пројект ERASMUS +

Отворен је конкурс за студенте основних и мастер студија Универзитета у Београду који би желели да оду на мобилност на Слободни универзитет у Амстердаму (VU Amsterdam) у оквиру Еразмус+ сарадње – outgoing students. Све пријаве обављају се преко online платформе за мобилност MOBION на следећем линку: http://mobion.bg.ac.rs/

Датуми конкурса:
17. март – 28. март (до 12:30 ч.) – конкурс је отворен за студенте Универзитета у Београду на платформи MOBION
28. март – 5. април – УБ факултети врше одабир и рангирају своје пријављене студенте, у складу са званичним критеријумима
5. април – 8. април – Администрација докумената и званична номинација кандидата Слободном универзитету у Амстердаму.
8. април – 15. април – Номиновани студенти УБ аплицирају преко online сервиса Слободног универзитета у Амстердаму.

Процедура за аплицирање налази се на линку: www.vu.nl/exchange Напомињемо да ће VU Amsterdam разматрати искључиво оне пријаве које су претходно најављене у званичној номинацији Универзитета у Београду (5 – 8. април), као и да номиновани студенти не могу започети апликацију на наведеном линку док не приме званичну потврду о пријему номинације од стране универзитета-домаћина.

Више података о школаринама можете видети овде.