Осетљиве друштвене групе - два обавештења

ОБАВЕШТЕЊЕ

Осетљиве друштвене групе

Конкурс шк. 2014/15. године

• Факултет ће од  Службе смештаја  дана 24.11.2014. год. (понедељак) преузети КОНАЧНЕ РАНГ ЛИСТЕ

• У периоду од 28. 11. до 02.12.2012. године Факултет је у обавези да организује и изврши расподелу места.
  • Студенти ће накнадно бити обавештени о термину расподеле.
  • Кандидати из осетљивих друшвених група који према редоследу на коначној ранг листи не добију смештај имају право да поднесу захтев уз одговарајућу документацију. Документација се  подноси у року од 8 дана од дана истицања коначне ранг листе (24.11.2014. г.).

Београд, 14. 11. 2014. год.
Студентска служба

ОБАВЕШТЕЊЕ

Осетљиве друштвене групе

Конкурс шк. 2014/15. године

Кандидати из осетљивих друштвених група који према редоследу на коначној ранг листи у првој расподели не добију смештај, имају право да поднесу захтев Студентској служби Факултета, да се посебно рангирају у оквиру наменски опредељених капацитета.

Захтев се подноси у року од осам дана од дана истицања коначне ранг листе 24.11.2014.г.

Уз захтев кандидат подноси документацију којом доказује припадност осетљивој друштвеној групи.

Студенти документацију предају студентској служби.

Београд, 14. новембар 2014. год.
Студентска служба