Саобраћајни факултет на Сајму информационих технологија

Удружење “Телекомуникациони системи Србије” организује, у сарадњи са Министарством спољне и унутрашње трговине и телекомуникација Републике Србије, Сајам информационих технологија ИТ 14, 30. и 31. јануара 2014. године, у галерији „Прогрес“ у Београду, Кнез Михаилова бр 27.

Позивамо све студенте Саобраћајног факултета и остале заинтересоване да посете наш штанд.

Учесници на дводневном сајму ИТ 14 су водеће ИТ компаније као и факултети који школују будући кадар ИТ сектора у Србији. Сајам је информациони и промовише популаризацију и едукацију у области информационо комуникационих технологија. Градјани ће имати прилику да се информишу о значају, потенцијалу и образовању у области једног од најперспективнијих сектора у земљи и свету.