Конкурс за доделу "Награде Миливоја Јовановића и Луке Ћеловића"

На основу члана 6. Статута Задужбине Миливоја Јовановића и Луке Ћеловића oд 22.12.2011. године, Одбор Задужбине Миливоја Јовановића и Луке Ћеловића, на сeдници одржаној 16.12.2013. године донео је
О Д Л У К У
О РАСПИСИВАЊУ КОНКУРСА ЗА ДОДЕЛУ
“НАГРАДЕ МИЛИВОЈА ЈОВАНОВИЋА И ЛУКЕ ЋЕЛОВИЋА”

Члан 1.
Расписује се Конкурс за доделу двадесет „Награда Миливоја Јовановића и Луке Ћеловића“ за стручне радове студената Универзитета у Београду из области правних и економских наука, за школску 2013/2014. годину.

На Конкурс се могу пријавити студенти факултета Универзитета у Београду који се у школској 2013/2014. години финансирају из буџета Републике Србије.

Члан 2.

Награда, у износу од 30.000,00 динара, доделиће се из средстава Задужбине Миливоја Јовановића и Луке Ћеловића.
Члан 3.

Потребна документација:
• ПРИЈАВА (Образац бр. 1 – преузети (PDF) са интернет странице Универзитета www.bg.ac.rs - Конкурси Универзитета или подићи у згради Ректората, Студентски трг 1, у портирници),
• УВЕРЕЊЕ о упису школске 2013/2014. године у статусу студента који се финансира из буџета Републике Србије,
• ФОТОКОПИЈА ЛИЧНЕ КАРТЕ,
• СТРУЧНИ РАД СТУДЕНТА у штампаној и електронској верзији (на e-mail Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели ).

Члан 4.

Рок за подношење пријава је од 17. децембра 2013. године до 17. јануара 2014. године.
Пријаве се подносе Универзитету у Београду, Задужбина Миливоја Јовановића и Луке Ћеловића са назнаком за конкурс “НАГРАДЕ МИЛИВОЈА ЈОВАНОВИЋА И ЛУКЕ
ЋЕЛОВИЋА”.
Додатне информације заинтересовани кандидати могу добити од Сектора за инвестиције и управљање имовином Универзитета, задужбина и фондова, на телефон 3207-426, и на интернет страници Универзитета www.bg.ac.rs – Конкурси Универзитета.

Члан 5.
Одбор Задужбине доноси одлуку о избору најбољих стручних радова и објављује је на интернет страници Универзитета www.bg.ac.rs на страници Задужбине Миливоја Јовановића и Луке Ћеловића.
На одлуку о додели награда студент има право приговора Одбору Задужбине, у року од 8 дана од дана објављивања одлуке на интернет страници Универзитета у Београду www.bg.ac.rs на страници Задужбине Миливоја Јовановића и Луке Ћеловића,

ПРЕДСЕДНИК ОДБОРА ЗАДУЖБИНЕ
Проф. др Слађана Бенковић