Обавештење о домовима, школска 2013/14

ОСНОВНЕ СТУДИЈЕ
Студенти основних студија који се налазе на буџету а конкуришу за студентски дом пријаве ће предавати од 15. септембра до 25. октобра 2013. године у студентској служби.

СТУДЕНТИ ОСНОВНИХ СТУДИЈА који су уписали наредну годину и налазе се на буџету, а конкуришу за смештај у Студентски дом за школску 2013/14. годину треба да предају следећа документа:

• Пријаву за смештај у студентски дом (пријаве се налазе у  касетама шалтер сале у  студентској служби)

• Уверење о материјалном приходу по члану домаћинства за период од 01. јануара до 30. јуна 2013. године (уверење се подиже у Општини у којој студент има пребивалиште)

Критеријуми за рангирање су:
-    ефикасност  студирања
-    просечна оцена
-    висина материјалних прихода по члану домаћинства

Пријаве за смештај у студентски дом студенти предају од 15. 09. до 25.10. 2013. године.

МАСТЕР И ДОКТОРСКЕ СТУДИЈЕ
Студенти мастер и докторских студија који се налазе на буџету, а конкуришу за смештај у студентски дом, пријаве могу да предају од 01. октобра до 05. новембра 2013. године