Основне информације за упис на докторске академске студије у школској 2013/2014. години

На основу обједињеног Конкурса (http://www.bg.ac.rs/files/sr/upis/Upis-doktorske-akademske-2013.pdf ) за упис студената на докторске академске студије на факултетима Универзитета у Београду у школској 2013/2014. години

НАПОМЕНА:
Влада Републике Србије још увек није одобрила предложене квоте за упис студената на терет буџета.  Уколико места на буџету не буду одобрена,  додаће се броју самофинсирајућих студената. Постоји могућност измене квота за упис у складу са новим одлукама Комисије за акредитацију и контролу квалитета по захтевима факултета.

Саобраћајни факултет расписује конкурс за студијски програм: САОБРАЋАЈ
Број студената: 11
Висина школарине:
•    за држављане Републике Србије је 150.000 динара
•    за стране држављане је 2.500 евра

*Пријављивање кандидата за упис на прву годину докторских академских студија ће бити одржано од 15. септембра до 07.октобра 2013. године.

* Кандидати приликом пријаве на конкурс подносе на увид ОРИГИНАЛНА ДОКУМЕНТА, а уз пријавни лист предају оверене фотокопије ових докумената, и то:
- диплому о завршеним студијама или стеченом академском степену магистра наука,
- доказе који се односе на остварене научне радове
- доказ о знању једног светског језика (уколико га има)
- сагласност ментора
- доказ о уплати од 7.000 динара.

*Комисија за докторске студије ће обавити прелиминарно рангирање кандидата 10.октобра 2013. године.

* Примедбе на прелиминарну ранг листу студенти могу доставити комисији за докторске студије у периоду од 14. до 15. октобра до 12ч 2013. године.

* Коначна ранг листа ће се објавити 16.октобра у 13ч.

* Упис примљених кандидата је од 23. до 25 .октобра од 09 ч (Студентска служба)

Кандидати који стекну право на упис подносе:

Документи који су потребни:

- два обрасца ШВ-20,
- индекс,
- две фотографије формата 4,5х3,5 см,
- доказ о уплати школарине за самофинансирајуће студенте (50.000,00 дин прва рата)
- листу изабраних предмета за 1 семестар са сагласношћу ментора