Презентација компаније НИС а.д. Нови Сад на Саобраћајном факултету

У четвртак, 22.11.2012. године у сали 128 Саобраћајног факултета са почетком у 14h одржаће се презентација програма за студенте компаније НИС а.д. Поред презентације студентских програма, присутнима ће се обратити и представници менаџмента компаније и поделити своје искуство стечено радом у једној од најуспешнијих компанија у земљи.

Позивамо све студенте основних и мастер студија да присуствују презентацији и сазнају како да постану део тима који ће допринети да НИС оствари своју мисију и дотигне постављени стратешки циљ до 2020. године: да постане најефикаснија енергетска компанија у балканском региону, да одржи лидерску позицију на тржишту Србије и да буде међу три најбоље компаније у југоисточној Европи.

Направите свој први корак ка успеху, јер будућност зависи од онога што радимо у садашњости! Чекамо вас!