Документа за студенте

Додатак дипломи - пример
Правилник о завршном раду
Пријава теме завршног рада
Упутство за писање завршног рада
Извештај о завршном раду

Мастер студије

Правилник о мастер раду
Пријава теме мастер рада
Упутство за израду мастер рада
Извештај о изради, оцени и одбрани мастер рада
Књига предмета

Докторске студије

Правилник докторских академских студија
Извештај о подобности теме и кандидата
Извештај о избору у звање
Реферат о урађеној дисертацији

Напомена за студенте

Када студије приведете крају, Служби за издавачку делатност можете се обратити са захтевом за израду корица дипломског, мастер или завршног рада и путем мејла на адресе: Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели или Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели .

За корицу су потребни следећи подаци:

1. име, средње слово, презиме;

2. врста рада (дипломски или мастер или завршни);

3. тема;

4. писмо које је коришћено у раду (латиница или ћирилица);

5. мејл адреса (уколико је различита од оне са које је послат захтев).

Уколико пошаљете захтев радним данима (понедељак-петак) од 8-15 часова, путем мејла добићете корицу у PDF формату истог дана у најкрећем времену. Захтеви примљени након наведеног времена биће обрађени првог радног дана.

Корицу (PDF фајл вашег рада) као и примерак штампан на папиру (уколико то желите), добићете без новчане надокнаде.

Користимо прилику да вас обавестимо да је планирано поновно активирање штампарије Факултета, те ћете у скорије време имати могућност, уколико то желите, да добијете услугу фотокопирања, као и коричења ваших радова на Факултету уз адекватну новчану надокнаду.